48 pustych butli (Nr 6563442)

48 pustych butli

Długość [m]:

1.10

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

1.85

Waga w kg (łączna):

3376

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 477.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Andrespol

Od 21 wrz 2020 do 23 paź 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Transport różnych towarów

Koszt przewozu ładunków jest zależny od wielkości ładunku, daty transportu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

Transport towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której ustawia się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, produkty budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), okna jak także produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony samochodem - Tirem i zapełnia tylko część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie transportu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie w przypadku transportu towarów płynnych i ładunków sypkich. W kontenerach można także przewozić towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

Pozostałe ładunki – towary, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.