(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-24 09:05

~4m szesciennych kartonow + 2 rowery + rower towarowy + 2 male szafki (Nr 2743616)

~4m szesciennych kartonow + 2 rowery + rower towarowy + 2 male szafki

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Dystans: 1002.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pakunków, aby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały izolujące, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują nietypowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Kopenhaga, Dania

11 cze 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny