(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4ton (Nr 6667850)

4ton

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

4000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Drewniane belki, styropian w paczkach, kleje na paletach, domek drewniany

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1403.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Mrągowo

16 paź 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Brabancja Północna, Hoogerheide

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje zazwyczaj zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę zasadniczych zagadnień.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, warto zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieosłonięta naczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych certyfikatów, oprócz tego w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po ustaleniu swoich wymogów, najczęściej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, a duża konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.