(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-05 08:13

5

(Nr 2257192)
5

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

5

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 403.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, warto wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeżeli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Mysiadło, 05-077, Polska

25 sty 2018

Adres i termin dostawy

Chojnice, 84-208, Polska

27 sty 2018