(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-29 18:14

5

(Nr 2332536)
5

Waga w kg (łączna):

7500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1175.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka kartonów, aby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące jakiś rzeczy.

     Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Oss, 5366, Holandia

4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Rokitno Szlacheckie, Polska

5 maj 2018