(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-28 08:41

5

(Nr 2640300)
5

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1002.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Zurych, Szwajcaria

28 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Chrząstawa Mała, 55-003, Polska

1 maj 2018