(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

5 (Nr 5250950)

5

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

5

Dystans: 2740.00 km

Adres i termin nadania

Maroko, Préfecture D'arrondissements De Casablanca-Anfa عمالة مقاطعات الدار البيضاء أنفا, Casablanca ⵜⵉⴳⵎⵉ ⵜⵓⵎⵍⵉⵍⵜ الدار البيضاء

Od 31 paź 2019 do 8 lis 2019

Adres i termin dostawy

Belgia, Vlaanderen, Maasmechelen

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).