(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

5 (Nr 6170662)

5

Waga w kg (łączna):

3000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 1633.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Dunstable

29 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Nowy Barkoczyn

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka pakunków, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego dobytku.