(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

5,3 metrowe lampz (Nr 5495812)

5,3 metrowe lampz

Długość [m]:

5.3

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

2

Dystans: 730.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Tychy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Koszalin

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).