5.5 ton (Nr 7659095)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
5.5 ton
800 x 200 x 150 cm
5500 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
5500 kg
Dystans
637 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Gliwice

Od 1 cze 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Turyngia, Föritztal

Od 1 cze 2021 do 30 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w głównej mierze firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zamówieniem takiego przewozu ustalić kilka priorytetowych formalności.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i wyładunku towaru. Kiedy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, opłaca się ustalić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy otwarta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, na dodatek w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie niskich cen.