(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-23 17:05

5,5 tony

(Nr 3001764)
5,5 tony

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

5700.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 335.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Należy przed zleceniem takiego transportu uzgodnić kilka newralgicznych tematów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które zdołają dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, warto sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy nieosłonięta naczepa. Gdy chcemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne użycie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po ustaleniu swoich wymagań, bezproblemowo można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich towarów, a olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie niskich cen.

Adres i termin nadania

Płock, Polska

24 lip 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

24 lip 2018