(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

5.500 kg (Nr 6737489)

5.500 kg

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

5500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

ohne

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2164.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Sachsen-Anhalt, Egeln

1 gru 2020

Adres i termin dostawy

Szwecja, Norrbotten, Arjeplogs Kommun

4 gru 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga nade wszystko firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu uściślić kilka znaczących rzeczy.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i wyładunku produktu. Jeżeli znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, wypadałoby ustalić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Jeśli pragniemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych certyfikatów, dodatkowo w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, docierają do setek profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja pozwala osiągnięcie niskich cen.