(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-25 01:36

5 bicycles

(Nr 2412572)
5 bicycles

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 155.00 km

Informacje dodatkowe:

X 5

Oferty od Przewoźników (0)

180 €

ID firmy: 648342
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 22:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-28 do 2018-03-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości:

200 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 12:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak warto umieścić go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub zakupić stosowny karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej umieścić w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle należy zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a także terminu realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Bristol, Wielka Brytania

6 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Barnstaple, EX31 1BN, Wielka Brytania

7 kwi 2018