(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-25 01:36

5 bicycles

(Nr 2412572)
5 bicycles

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 155.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak warto umieścić go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub zakupić stosowny karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej umieścić w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle należy zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a także terminu realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Bristol, Wielka Brytania

6 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Barnstaple, EX31 1BN, Wielka Brytania

7 kwi 2018