(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

5 Big Boxes and 1 TV (Nr 4834360)

5 Big Boxes and 1 TV

Długość [m]:

24

Szerokość [m]:

18

Wysokość [m]:

24

Waga w kg (łączna):

45.00

Liczba sztuk:

5

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, New York City, Buffalo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Luksemburg, Luxembourg, Bofferdange

30 wrz 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).