(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

5 cubic meters : 10 boxes, 2 armchaires and 2 bikes (Nr 5136654)

5 cubic meters : 10 boxes, 2 armchaires and 2 bikes

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 966.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Górna Austria, Schalchen

Od 31 paź 2019 do 1 lis 2019

Adres i termin dostawy

Holandia, Zuid-Holland, Delft

Od 1 lis 2019 do 5 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.