5 domków letniskowych w 10 paczkach (wymiary jednej paczki 6m x 1.1m x 0.7m) (Nr 8004283)

5 domków letniskowych w  10 paczkach (wymiary jednej paczki 6m x 1.1m x 0.7m)
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
5 domków letniskowych w 10 paczkach (wymiary jednej paczki)
600 x 110 x 70 cm
2000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
2000 kg
Dystans
568 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Częstochowa

Od 3 sty 2022 do 16 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Sarbinowo

Od 3 sty 2022 do 16 sty 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać parę najważniejszych tematów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku towaru. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, opłaca się sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy odkryta naczepa. Gdy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych zaświadczeń, oprócz tego w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej wystawione, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.