(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

5 donic z drzewkami i kwiatami (Nr 5067270)

5 donic z drzewkami i kwiatami

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

5

Dystans: 11.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

13 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

13 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na parę pudeł, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego mienia.