(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-01-26 21:40

5 kartonów po bananach z butelkami (Nr 1606124)

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

5

Dystans: 504.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Będzin, 42-504, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Międzygwiezdna, Gdańsk, 80-299, Polska

Termin elastyczny