(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-31 15:27

5 krzeseł

(Nr 1999850)
5 krzeseł

Długość [m]:

0,80

Szerokość [m]:

0,45

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

3.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 285.00 km

Informacje dodatkowe:

Szkielety mebli owinięte folią stretch.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład mokrą szmatką. Potem wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, gdyż części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu przedmiotów, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Kępno, Polska

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Starachowice, Polska

11 wrz 2017