(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

5 opon x 1, Orbitrek x 1, Kosiarka spalinowa x 1, lezak z plastiku x 2, Rower x 1 (Nr 7334818)

Sztuk
5 opon
1
Orbitrek
1
Kosiarka spalinowa
1
lezak z plastiku
2
Rower
1
Szacunkowa łączna waga
135 kg
Dystans
862 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Jarosław

Od 30 sty 2021 do 28 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 30 sty 2021 do 28 lut 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę kartonów, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały izolujące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.