(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-25 15:34

5 paczek (Nr 2750340)

5 paczek

Długość [m]:

215

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

5

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 160.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, warto opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Łomianki, 05-092, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radzyń Podlaski, 21-300, Polska

28 cze 2018