(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

5 paczek (Nr 4654076)

5 paczek

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1589.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 23 sie 2019 do 26 sie 2019

Adres i termin dostawy

Włochy, Lacjum, Rzym

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, warto opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeśli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).