(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

5 paquetes (Nr 4781268)

5 paquetes

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

5

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3895.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Pensylwania, Philadelphia

Od 26 lip 2019 do 15 sie 2019

Adres i termin dostawy

Meksyk, Querétaro, Querétaro

8 wrz 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).