(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

5 paquetes a Tenerife (Nr 5346458)

5 paquetes a Tenerife

Długość [m]:

0.60

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

5

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2336.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Tarragona

9 sty 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).