(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-28 15:44

5 pokoi +/- 75m3 do domu

(Nr 2328304)
5 pokoi +/- 75m3 do domu

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 130.00 km

Informacje dodatkowe:

Przeprowadzka z mieszkania 100m2 w Paryzu do domu w Orleans. Kartony i meble beda do zlozenia na 1-ym pietrze, maszyny do piwnicy . Duzo kartonow z ksiazkami, kuchennymi rzeczami jak to w domu z 5-osobowa rodzina.

Oferty od Przewoźników (0)

5000 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 5000 zł

Wiadomości: (2)

Ewa M. (Zleceniodawca)
29-01-2018, 15:41
Dzien dobry, prosze przeczytac moj anons uwaznie - mam wrazenie ze jest nieporozumienie
Mariusz P. (Przewoźnik)
01-02-2018, 21:10
Witam. Transport realizujemy 1-3 dni od momentu złożenia u nas zamówienia bezpośrednio. Wszystkie szczegóły do uzgodnienia indywidualnie z spedytorem prowadzącym (dzień odbioru/godzina/awizacja itd itp --- Zapraszamy
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę kartonów, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Paryż, 75015, Francja

4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Orlean, 45000, Francja

5 maj 2018