(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-28 15:44

5 pokoi +/- 75m3 do domu

(Nr 2328304)
5 pokoi +/- 75m3 do domu

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 130.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę kartonów, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Paryż, 75015, Francja

4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Orlean, 45000, Francja

5 maj 2018