(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-26 20:54

5 pokojowy dom

(Nr 2117322)
5 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

40000

Dystans: 1756.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pudeł, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

London Road, Cheltenham, GL52 6HJ, Wielka Brytania

Od 7 lis 2017 do 8 lis 2017

Adres i termin dostawy

Teresin-Gaj, 96-515, Polska

Termin elastyczny