5 stojaków (Nr 7983208)

5 stojaków
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
5 stojaków
2200 x 80 x 250 cm
1500 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
1500 kg
Dystans
1884 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Zblewo

Od 25 paź 2021 do 30 paź 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Devon, Barnstaple

Od 1 lis 2021 do 7 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania drobny ładunek, który nie wymaga wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zajęcia całej płaszczyzny, wtedy użycie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz inne samochody spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i gabaryty. Wypada także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać pakunek. Kluczowa bywa także informacja w kwestii usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Kluczowy jest również czas realizacji usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.