(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-05-27 21:23

5 Stojakow na szklo o wymiarach 150 cm x 80 cm wysokosc 170 cm (Nr 2756676)

5 Stojakow na szklo  o wymiarach 150 cm x 80 cm wysokosc 170 cm

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

5 Stojakow na szklo o wymiarach 150 cm x 80 cm wysokosc 170 cm

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1733.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przewiezienia mniejszy towar, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania dużej przestrzeni, wtedy wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się auta, których waga jest większy niż 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Typ ciężarówki powinien być dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i wielkość. Wypada także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać pakunek. Ważna jest także informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną jest również termin zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Nowy Sącz, 33-300, Polska

27 maj 2018

Adres i termin dostawy

Kragerø, Norwegia

30 maj 2018