(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-01 14:44

5 suitcases and 2 boxes

(Nr 1823326)
5 suitcases and 2 boxes

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

41

Waga w kg:

23.00

Ilość sztuk:

7

Dystans: 871.00 km

Informacje dodatkowe:

the boxes will be lighter (less than 10 kg). only the suitcases are 23Kg

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Freyova 31, Praga, 19000, Czechy

20 cze 2017

Adres i termin dostawy

Amsterdam, Holandia

Termin elastyczny