(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-21 14:19

5 szaf metalowych 2m2 , 3,6m3 200 kg

(Nr 2169690)
5 szaf metalowych 2m2 , 3,6m3 200 kg

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 82.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór w czwartek z Olsztyna, lub z dowolnego miejsca z trasy Suwałki - Olsztyn,(przez Mrągowo) odbiór z trasy jaknajwcześniej rano (trzeba siedostosować do Tira) lub o dowolnej porze odbiór z Olsztyna, dostawa do godziny 18 do Ryn, maks w piątek 24

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 4326
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2017, 09:11

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-23

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-24, 09:07

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy transportujemy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, albowiem części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale utrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Olsztynek, 11-041, Polska

23 lis 2017

Adres i termin dostawy

Ryn, 11-520, Polska

Od 23 lis 2017 do 24 lis 2017