(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2018-01-11 09:54

5 SZTUK ALUFELG - 15'' UŻYWANE

(Nr 2275000)

Długość [m]:

0,55

Szerokość [m]:

0,20

Wysokość [m]:

0,55

Waga w kg (łączna):

14.00

Ilość sztuk:

5

Budżet zlecenia [zł]:

199

Dystans: 1376.00 km

Informacje dodatkowe:

ZLECĘ TRANSPORT 5 SZTUK ALUFELG 15''. DWIE SZTUKI SĄ GOŁE ,A TRZY Z OPONAMI. TOWAR UŻYWANY , I NIE WYMAGAJĄCY OSTROŻNOŚCI. PROŚBA O ZAPŁATĘ 50 funtów DLA ANGLIKA PRZY PODJĘCIU PRZESYŁKI. WSZYSTKIE KOSZTY ŁĄCZNIE , UREGULUJĘ PRZY DOSTAWIE W STARGARDZIE.

Oferty od Przewoźników (0)

280 zł

ID firmy: 119822
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-01-2018, 16:41

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-13

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-13, 15:39

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 280 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

    Przewóz części i akcesoriów do aut traktowany jest jako transport stwarzający pewne niebezpieczeństwo i wymagający specjalnej ochrony. Zlecenia transportu części i akcesoriów wypadałoby, żeby były dokonywane przez profesjonalnego przewoźnika, specjalizującego się w tej zagadnieniu transportu i posiadającego właściwe ubezpieczenie. Pośród ofert tyczących się transportu części i gadżetów często można znaleźć: felgi, skrzynie biegów, nadkola maski, drzwi samochodowe, jak także elementy wymagające zachowania z jeszcze większą uwagą – silniki czy poduszki powietrzne.

Cena transportu części i akcesoriów

    Cena transportu części i gadżetów do aut uzależniona jest od gabarytu: rozpiętości, długości i wysokości modułu , a także od fragmentu trasy, na jakim jest zrealizowana paczka. Jeśli części i akcesoria potrzebują specjalnych, uzupełniających zabezpieczeń ze strony firmy transportowej, będzie miało wpływ to również na ostateczny koszt przewozu. Przykładowo, transport czterech felg z Wickford (Wielka Brytania) do Środy Śląskiej (Polska) to koszt niecałe 220 PLN. Transport koła rolniczego z Torunia do Widuchowa wiąże się z sumą niecałe 90 zł. Za przewóz skrzyni biegów na trasie Kalisz – Katowice zapłacimy średnio 100 zł. Zlecenie przewozu zderzaka i płyty silnika na trasie Poznań – Warszawa będzie wiązać się z kosztem 190 zł. Przewóz przedniej maski do Skody na trasie Gorzów Wielkopolski – Chatham w UK to cena około 300 złotych.

Adres i termin nadania

South Oxfordshire, OX10 8BW, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stargard, 73-100, Polska

Termin elastyczny