(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

5 telewizorów (Nr 4453721)

5 telewizorów

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

0.20

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

150

Liczba sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1713.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

30 maj 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Limousin, Bonnat

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Urządzenia RTV to na przykład telewizory oraz adaptery, nagrywarki DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne urządzenia elektroniczne, które często stosuje się w domu.

Spakowanie sprzętu RTV

Trwałość opakowania należy dopasować do wielkości i wagi sprzętu. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne opakowanie sprzętu, które chcemy przewieźć. W przypadku, gdy już nie mamy dostępu do oryginalnego pudełka, zadbajmy, aby ograniczyć wolną lukę oraz uchronić się przed poruszaniem urządzenia w opakowaniu nieoryginalnym. Przestrzeń powinno się powypełniać gazetami, folią stretch lub gąbką. Przed zapakowaniem sprzętu RTV można poowijać go folią stretch, żeby uniknąć uszkodzeń. W przypadku mniejszych części, sprzęt ochrania się stosując panele styropianowe. Przy zastosowaniu urządzeń elektronicznych o wielkich rozmiarach, powinno się w głównej mierze oddzielić albo usunąć małe elementy, jak np. ładowarkę czy przewody. Pokaźne sprzęty ustawia się na paletach, a w dalszej kolejności owija folią bąbelkową tak, żeby nie przesuwały się lub nie wystawały poza paletę.

Koszt przewozu urządzenia RTV

Koszt transportu urządzenia elektronicznego zależy zazwyczaj od trasy przesyłki oraz jej gabarytów – obszerności, wysokości i wagi urządzenia. Ważną kwestią jest również fakt, czy posiadamy oryginalne pudełko sprzętu elektronicznego, czy też nie. Jeżeli sprzęt potrzebuje odpowiedniego kartonu oraz osłony ze strony firmy transportowej, wtedy przyczyni się to także na końcowy koszt transportu.