(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

5 ton (Nr 4473845)

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

5000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

konstrukcja stalowa o wadze około 5000kg jak na foto

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 564.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Turew

31 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Warzyce

3 cze 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga nade wszystko zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu po ustalać kilka zasadniczych formalności.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku produktu. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, opłaca się sprecyzować, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy otwarta naczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się niezastąpione użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie właściwych certyfikatów, dodatkowo w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.