5 transportów x 23 tony do Finlandii, Transport szkła w skrzyniach (Nr 6410364)

Długość [m]:

2.1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

23000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

20 skrzyń typu endcap, łączna waga ładunku 23 tony, wymagane min. 24 pasy transportowe, załadunek po naszej stronie

Budżet zlecenia [zł]:

38700

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1497.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 9 paź 2020 do 12 paź 2020

Adres i termin dostawy

Finlandia, Itä-Suomi, Tuusniemi

14 paź 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu ustalić kilka znaczących rzeczy.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, warto uzgodnić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być nieosłonięta naczepa. Gdy zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych świadectw, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja umożliwia uzyskanie niskich stawek.