(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-01 20:16

5 Umzugstaschen (moving bags) - 5 packed IKEA blue bags

(Nr 2651156)
5 Umzugstaschen (moving bags) - 5 packed IKEA blue bags

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

5

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

County Dublin, Irlandia

Od 1 maj 2018 do 4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Heidelberg, 69120, Niemcy

Termin elastyczny