(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-28 23:09

50 box de los pequeños

(Nr 2121033)
50 box de los pequeños

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

box de naranjas frescas de peso aproximadamente 240kg

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 523.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przewiezienia drobny towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zajęcia dużej płaszczyzny, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony i pozostałe pojazdy spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wielkość. Warto także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, wypada opisać opakowanie. Istotna jest również informacja w kwestii usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Ważnym elementem jest także czas realizacji usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

2 lis 2017

Adres i termin dostawy

Murcia, Hiszpania

3 lis 2017