(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-28 23:09

50 box de los pequeños

(Nr 2121033)
50 box de los pequeños

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg:

800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

box de naranjas frescas de peso aproximadamente 240kg

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 523.00 km

Informacje dodatkowe:

50 de box de naranjas frescas de peso aproximadamente 240kg. (box pequeños)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z fragmentu powierzchni ładunkowej pojazdu ciężarowego. Kiedy mamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie potrzebuje skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z całej powierzchni, wówczas użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka i furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowetego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Trzeba także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać opakowanie. Kluczowa bywa również informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Istotny może być także czas zrealizowania usługi.

    Ładunki przewożone w obszarze LTL to często palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy, aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

2 lis 2017

Adres i termin dostawy

Murcia, Hiszpania

3 lis 2017