(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

50 cajas a Espana (Nr 4948534)

50 cajas a Espana

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.40

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

50

Dystans: 977.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Grilly

Od 26 gru 2019 do 28 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Tortosa

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, warto opublikować darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, papieru lub gąbką. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).