(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-27 17:04

50 kartonow 10m3 waga 1000 kg gdynia paryz

(Nr 2119143)
50 kartonow 10m3 waga 1000 kg gdynia paryz

Dystans: 1644.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2350 zł

ID firmy: 24428
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 17:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, bowiem pomyłki na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do całkowitego zniszczenia i konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    Na początek, kiedy przewozimy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. mokrą ściereczką. Potem należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych obiektach, takich jak np. łóżko, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu pakunków, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

Termin elastyczny