(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-31 07:49

50 kg mrozonek cotygodniowo

(Nr 2337512)
50 kg mrozonek cotygodniowo

Długość [m]:

0.30

Szerokość [m]:

0.25

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

5

Dystans: 1699.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny