(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-24 08:46

50 Paczek o wym. 110/80/30 do FR

(Nr 2410312)
50 Paczek o wym. 110/80/30 do FR

Długość [m]:

1.1

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

50

Dystans: 1692.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Pabianice, 95-200, Polska

Od 12 mar 2018 do 18 mar 2018

Adres i termin dostawy

Contes, 06390, Francja

Termin elastyczny