(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

50 Pakete Ventil Stellantriebe (Nr 5170294)

50 Pakete Ventil Stellantriebe

Długość [m]:

0.89

Szerokość [m]:

0.89

Wysokość [m]:

0.89

Waga w kg (łączna):

240

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [€]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Chiny, Guangdong, Shenzhen

1 lut 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

1 mar 2020


Transport sprzętu RTV

Urządzenia RTV to na przykład telewizory i radioodbiorniki, odtwarzacze DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz wszelkie urządzenia elektroniczne, które często używa się w domu.

Spakowanie urządzenia RTV

Obciążalność opakowania trzeba dobrać do rozmiarów oraz ciężaru urządzenia. Najlepiej użyć oryginalne pudełko urządzenia, które zamierzamy przewieźć. W momencie, kiedy już nie posiadamy oryginalnego kartonu, przypilnujmy, aby ograniczyć wolną przestrzeń i uchronić się przed przemieszczaniem urządzenia w kartonie zastępczym. Wolną lukę należy napakować papierem, folią stretch albo gąbką. Przed spakowaniem sprzętu RTV można poowijać go folią stretch, żeby zminimalizować możliwość uszkodzeń. W przypadku małych elementów, urządzenia osłania się wykorzystując panele styropianowe. Przy zastosowaniu sprzętów RTV o niemałych rozmiarach, należy pamiętać, aby rozczepić albo wyjąć drobniejsze części, przykładowo antenę czy kable. Duże urządzenia kładzie się na paletach, a następnie owija folią stretch tak, aby nie poruszały się lub nie wystawały poza paletę.

Koszt przewozu urządzenia elektronicznego

Koszt transportu urządzenia RTV uwarunkowany jest często od trasy przesyłki oraz jej rozmiarów – rozpiętości, wysokości i wagi sprzętu. Istotne znaczenie ma również to, czy mamy oryginalne opakowanie urządzenia RTV, czy też nie. Jeśli sprzęt potrzebuje odpowiedniego pudła oraz zabezpieczenia ze strony przewoźnika, wówczas zaważy to również na ostateczny koszt transportu.