500t (Nr 7957111)

500t
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
500t
1200 x 300 x 300 cm
22000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
22000 kg
Dystans
1285 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Ukraina, Obwód Chersoński, Chersoń

Od 30 sie 2021 do 30 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice

Od 30 sie 2021 do 30 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje nade wszystko przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu uściślić kilka najważniejszych rzeczy.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i wyładunku produktu. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby określić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się niezbędne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najczęściej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.