(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 21:02

50km

(Nr 2000450)
50km

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Karton

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 396.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Warto przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować parę newralgicznych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które będą w mocy udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy otwarta naczepa. Kiedy chcemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, dodatkowo w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala dostanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Żary, Polska

1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

2 wrz 2017