(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 21:02

50km

(Nr 2000450)
50km

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Karton

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 396.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Należy przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić parę decydujących problemów.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, należałoby zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych świadectw, oprócz tego w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po dookreśleniu swoich wymogów, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do setek profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych towarów, a duża konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Żary, Polska

1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

2 wrz 2017