(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-25 12:32

50m3

(Nr 2113647)
50m3

Dystans: 840.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z dużej powierzchni, wtedy wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka oraz furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.


W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, istotnetego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Wypada także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, powinno się opisać opakowanie. Istotna bywa także informacja na temat usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy także załadunek i rozładunek. Ważnym elementem może być także czas zrealizowania usługi.


Ładunki przewożone w obszarze LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.


W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

55-300 Środa Śląska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Skivarp, Szwecja

Termin elastyczny