(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-25 12:32

50m3

(Nr 2113647)
50m3

Dystans: 840.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Less than Truckload (LTL)

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia całej przestrzeni, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL zalicza się auta, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wielkość. Należy również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, warto opisać opakowanie. Ważna jest również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy na przykład załadunek i rozładunek. Ważnym elementem może być także czas zrealizowania transportu.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

55-300 Środa Śląska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Skivarp, Szwecja

Termin elastyczny