(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-30 23:32

50ton węgla

(Nr 1998485)
50ton węgla

Waga w kg:

50000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 271.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Kiedy poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest przewóz wywrotką.

            Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od pojemności towaru, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

            Żeby uzyskać ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, warto dodać w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za transport samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 . Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 mniej, niż standardowa cena.

Adres i termin nadania

Ostrowy-Cukrownia, Polska

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

55-330 Mrozów, Polska

5 wrz 2017