(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-30 23:32

50ton węgla

(Nr 1998485)
50ton węgla

Waga w kg (łączna):

50000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 271.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Gdy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest przewóz wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą przewieźć oraz od metody rozładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.

    Aby dostać dobrą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w portalu - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 zł taniej, niż normalna cena.

Adres i termin nadania

Ostrowy-Cukrownia, 99-350, Polska

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Mrozów, 55-330, Polska

5 wrz 2017