(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-16 08:46

55 PACZKA

(Nr 2158881)
55 PACZKA

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

980.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 428.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przetransportowania nieduży towar, który nie wymaga użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga wykorzystania całej przestrzeni, wtedy wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przekracza 3,5 t. i pozostałe pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i wymiary. Wypada również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać opakowanie. Istotna jest także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy również załadunek oraz wyładunek. Kluczowy może być również termin zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 80-601, Polska

18 lis 2017

Adres i termin dostawy

Nadrzeczna 7, Wólka Kosowska, 05-552, Polska

20 lis 2017