(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

5ruedas de coche (Nr 7600849)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
5ruedas de coche
80 x 80 x 130 cm
80 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
80 kg
Dystans
143 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Ibiza

Od 29 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 29 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna prawidłowo ochronić sprzęt, aby ustrzec się zniszczeń, otarć i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu należą frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu będzie związana przede wszystkim od wymiarów i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Nierzadko przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych certyfikatów jak również specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt przewozu maszyn i sprzętu na jeden kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 złotych. Przykładowo, transport spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy średnio 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za transport urządzeń płacimy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.