(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

6 (Nr 4346689)

6

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

35

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

120

Liczba sztuk:

6

Dystans: 1891.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 9 maj 2019 do 10 maj 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Doncaster

Od 11 maj 2019 do 12 maj 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).