(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

6 (Nr 4862398)

6

Długość [m]:

0.70

Szerokość [m]:

0.40

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

6

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1592.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 31 sie 2019 do 12 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, City Of Nottingham

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, warto opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).