(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

6 (Nr 5656731)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

2900

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

96 szt. kartonów (56x49x73cm) jak na zdjęciu

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 571.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg

30 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

31 gru 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje przede wszystkim firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę kluczowych spraw.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, warto sprecyzować, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy nieosłonięta naczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych świadectw, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich warunków, bezproblemowo można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych stawek.